Bakır davlumbaz mangalbaşı

Bakır Davlumaz Mangalbaşı işletmenizin yer durumuna göre üstten veya yandan bacalı olarak iki ayrı modelde üretilmektedir.

Bunun yanı sıra, yine mekanını şartlarına uygun olarak tavana monteli ya da duvara monteli duvar tipi bakır davlumbaz modellerimiz de mevcuttur.

Bakır davlumbaz mangalbaşı imalatında, iç iskelet olarak galvaniz malzeme kullanılmakta, daha sonra iskelet üzerine işlemeli bakır plaka giydirilmektedir.

Davlumbaz üzerine istenilen logo, yazı, resim vs. desen olarak işlenebilir. Bu işlemeler için ayrıca ücret talep edilmez.

Bakır yüzey üzerine, müşterilerimizin taleplerine göre pres baskı veya el işçiliği yöntemiyle işleme yapılır.

El işlemeli bakır davlumbazlar, alanında uzman, yılların deneyimine sahip ustalarımızın sanatkarane emeğinin ürünürüdür.

Davlumbaz boyutları çay kazanına uygun olarak üretilenlerde standarttır. Talebe göre istenilen ebatlarda üretim mümkündür.

İster en küçük boyuttaki çay kazanı davlumbazı olsun, ister de battal boy ocakbaşı davlumbazı olsun, ürünlerimiz görsel estetik bakımından zengin ürünlerdir. boyutlarda ocakbaşı davlumbaz çeşitleri ve boyutları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Çay Kazanlarında olduğu gibi bakır davlumbazlarda da kalite ve fiyat oranını koruyan firmamız davlumbaz fiyatları için taleplerinize en kısa zamanda cevap vermektedir

.Bakır davlumbaz fiyatlarımızı mutlaka görmelisiniz. Size uygun bir çözüm önerimiz mutlaka vardır.

Bakır davlumbaz mangalbaşı örneğinde olduğu gibi etekli veya eteksiz olarak altıgen ,8 gen, kare ve isteğe uyarlı bir çok örnek yapabiliyoruz.

Ürünlerimizin imalatıında ölçü sınırı olmaksızın her ölüçüyü ve şekli yapıyoruz.. Üretilen ürünlerin üzerine firma logonuz, markanız, özel yazılar, resim vb. uygulama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz,