Bakır Kaplama dekorasyon

Bakır kaplama dekorasyon

Bakır ve sanatın buluştuğu sonucunda esere dönüştüğü yerdir burası.

1960 lı yıllardan beri kuşaktan kuşağa geçen bir hikayedir bizim işimiz.

Bakırın eşsiz güzelliği ve üzerine yapılabilir uygulamalar sayesinde çok eski çağlardan beri kullanılan bir metaryeldir bakır.

Üzerinde mikrop barındırmaması bakırın insan sağlığına ne kadar uygun bir metal olduğu gerek mutfakta kullanılan aşamalarında gerekse dekor ve iç ve dış mekan uygulamalarında ne kadar uzun ömürlü ve dayanıklı olduğu ve yumuşak metal olmasından dolayı her şekli aldığı ve daha sayamadığım bir çok özelliği barındırır .

Bakırı bir çok uygulamada kullanmaktayız. Bunların başlıcası olarak mekanlara katmış olduğu görsel şölendir.Bizim el işçiliğimizle birleşerek lüks mekanların vaz geçilmezi olmuştur.

Gerek mekanların kamlamaları gerek bir binanın giriş kapısı gerek bir mutfak davlumbazı gerekse sizin tasarladığınız tüm kaplama ve yerlere uygulama yapabiliriz.

Bir çok hotel ve restaurantların bu tarz işlerini başarı ile tamamlamış bir firma olarak her fikre ve düşünceye olabilir gözüyle bakarak tüm dekorasyon işlerini yapabiliriz.

Uygulama yapmak istediğiniz mekanların ve objelerin bizi çizmlerini ,ölçülerini,resimlerini göndermeniz yeterli olacaktır.