Bakır ocakbaşı mangal ızgara

Bakır ocakbaşı mangal ızgara

Bakır ocakbaşı mangal ızgara

Ocakbaşı mangal ızgara açık model üretimini kendi atölyemizde yapıyor tüm Türkiye ve Yurt Dışına  adrese teslim  sigortalı gönderimini gerçekleştiriyoruz. 

Ocakbaşı mangal ızgara Davlumbaz imalatımız da 50 cm ‘den başlayarak 10 metreye kadar 5 er cm arayla yapılabilmektedir. Üretilen ürünlerin üzerine firma logonuz, markanız, özel yazılar, resim vb. uygulama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Ürünlerimizi kullanabileceğiniz yerler; Ocakbaşları, Ocakbaşı Restaurantlar, Kendin Pişir Kendin Ye, Cafe, Bahçe, Hotel, Tekne, Yat, Organizasyon, Parti, Teras, Villa Bahçeleri.

 Ocakbaşı mangal krom olarakta üretilebilmektedir.Ocakbaşı mangal yapımı kalite kalite değişebilmektedir.

İsteğe uyarlı ana kasayı paslanmaz veya iskelet konsirksiyon dan yapıp üzerine 0.40 mikron bakır kaplıyor ve kaynatıyoruz.Mangal ve davlumbaz bölümünü termalyünlerle izole ediyoruz.

Bakır mangal çeşitleri ölçülere içeriklere göre değişebilmekte.Mekanlara en uygun çözüm için müşterilerimizle istişarelerde bulunup en uygun seçeneği oluşturuyoruz.

Mangal ocakbaşı restaurant‘ları için tasarlanan ölçülerde ve motif desen konusunda karar alındıktan sonra imalat aşamasına giriyor.

En kısa süre içinde teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimizin 1. kalite olanlarında izalasyon ve filitre sistemi mevcuttur.

Bakır ocakbaşı fiyatları yapılan bu malzeme içeriğine göre değişip fiyatlanmaktadır.Olası en alt kaliteden en yüksek kaliteye kadar imal edilebilmektedir.

Her ülkenin kendine ait şartları ve koşulları vardır.Biz her ülke için ve her mekan ‘a uygun proje tasarımıda yapıyoruz.