Mangallı masa

Mangallı masa

Mangallı masa kaliteden ve mükemmellikten ödün vermeyen firmamızın, müşterilerimizin isteğine göre gerçekleştirdiği özel üretim  kendin pişir kendin ye masalarıyla mekanınızda aileler ve özel gruplara ev rahatlığını yaşatabilirsiniz.
Titizlikle ve el emeği imalatıyla üretilen masalarımız üç parçadan oluşmaktadır.

Set içerisinde davlumbaz, mangal ve masa olmak üzere üç bölüm yer alır. Bu bölümlerin malzeme kalitesi birinci sınıf ve işçilikleri de üst düzey deneyimle şekillendirilir ve keyifli anlara sahiplik etmek üzere teslim edilir.
Kendin pişir kendin ye masası set halinde firmamız tarafından sizlere gönderilir. Önceden hazırlanan havalandırma borularına açılmış yuvalara mangal başı davlumbazı boru ile sabitlenir.

Mangal masa çeşitleri kare 6 gen 8 gen dikdörtgen olarak yapılabilir.

Mekanınıza özel olarak hazırlanan masanız konumuna göre tam hizalanır ve yerleştirilir. Yerleştirdiğimiz masanın ortasında mangal için hazırlanmış boş bir alan vardır.

Bu alana mangalımız yerleştirildikten sonra Kendin pişir kendin ye masası setiniz kullanım için hazır hale gelir. Geriye sizlere ve misafirlerinize uzun soluklu ve unutulması güç anılar biriktirmek kalır.


Izgaralı masa fiyatları
ortası mangal masa
,barbekü masa diyede isimlendirdiğimiz ürünlerimizi üretiyoruz.Adres teslim dünyanın her yerine gönderiyoruz.

Mangallı masa gerek restaurant larda gerekse bahçe kamelya veya açık alanda çok rahatlıkla kullanılabilir.Masadan kalkmadan etlerinizi sebzelerinizi masa başında pişerebilirsiniz ve sıcak sıcak yeme imkanın sunan harika bir üründür.