Bakır mangal ocakbaşı

Bakır mangal ocakbaşı

Bakır mangal ocakbaşı kapalı tekkatlı modelimizdir.

Öncelikle iskelet konsurksuyon yapılıp üzerine işlenmiş ve motif yapılmış bakır kaplanır ve kaynatılır.

0.40 mikron ufak ölçülerde daha büyüdükçe 0.50 ve daha üzerine çıkar. Ürünlerimiz kaynaklıdır.Isının verdiği genleşmeden etkilenmez ve uzun yıllar sağlamlığını korur.

Bakır ocakbaşı kapalı ,açık ve camlı olarak 3 bölüme ayrılır.Kullanım alanlarına göre talep edilir.

Ocakbaşı fiyatları boyutlarına göre değerlendirilmekte ve ne kadar malzeme kullanılmış ne kadar yapımı sürmüş gibi etkenlerden fiyatı belirler.

Mangal bölümüne döşediğimiz kaya yünü ve üzerine dizilen ateş tuğlası ile ateş yanan bölümün deforme olmaması ve çok uzun ömürlü olması planlanır.Üzerine ilave yaptığımız krom ızgara ile köfte tavuk gibi etleri pişirebilirsiniz.

Bakırın üzerine istediğiniz motifi ve resimi yaptırabilirsiniz.Bazen bir çiçek resmi bazen ailenizin isimleri gibi örnekler yapılabilir.

Avrupa ve ortadoğu ve uzakdoğu ülkelerinde kullanılan bu ürünler Barbecue adını kullanır .Türkiyede üretip tüm dünya ülkelerine kapı teslim sigortalı gönderimiz vardır.

Tamam olarak yüzde yüz elişidir.Bakırdaki motifler rölyef tekniğiyle kabartılarak yapılır.Dövülen bakır mukavet kazanarak sertleşir ve kuvvetlenir.

Üretimini yaptığımız ürünler özel ürünlerdir.Yani hazırda bulmanız zordur.İsteğe ve ölçüye göre yapılır.Yapım aşamasında önce kapora alınır ve üretime başlanır.

Ürün bittikten sonra sizin beğeninize sunularak sevkiyatı gerçekleştiriyoruz.

Bakır ocak size gelince tek yapmanız gereken paketi açmak ve koyulacağı yere ürünü bırakmak olacaktır.Kurulum gerektirmez kolay temizlenir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.