Bakır dövme dekor

Bakır dövme dekor

Bakır dövme dekor örneği kumlama tekniğiyle dövülme yapılarak uygulanan bir örnektir.

Bakır dövme dekor her türlü düz zemin ve ovel,yuvarlak alanlara uygulanabilir.Mekanlarda uygulanacak tasarım kişiye özel bir uygulamadır.Resim gravür veya herhangi bir obje bakır üzerine işlenip şekil verilebilir.

Bakır tablo ,bakır resim,bakır gravür resim ,portre gibi görsele hitap eden mekanlara zenginlik veren bir üründür.

Rölyef isminde de bilinen bu işleme tekniği metal üzerinde kabarma bakır ve yumuşak malzeme olan aliminyum üzerindede uygulanabilir.

Özel çekiçlerle dövülme sırasında yumuşak olan bakır vuruldukça sertleşir ve mukeveti art .Bazen talebe göre net görüntü bazende gerçek bir heykel kabartması olarak da görsel olarak yapılabilir.

Bakır malzemesini genelde çatı kaplama olarakta kullanılan yerler vardır.Çok uzun ömürlü oluşundan yıllarca bozulmadan çürümeden kendini koruyabilir.

Bakır da desen uygulaması genelde iç mimari alanlarında tercih edilen üründür.

yapısal olarak mesela bir kapı kaplaması olarak pencere kaplaması olarak yapılabiri.Üzerine verilecek desenle ortamın lüks hale gelmesi sağlanır.

Bakır ocakbaşı,mangalbaşı,mangal masa ve barbekü diğer ürettiğimiz katogorilerdir.

Restaurant ve evlerde kullanılan bu ürünler aileniz ve dostlarınızla doyumsuz anlar gerçirmeniz için masa başı mangal keyfini size yaşatır.

Mangal masa ve bakır ocakbaşı gibi ürettiğimiz ürünler boyutlarına ve içeriklerine göre fiyatlandırılır.

Dünyanın hangi ülkesinde olursanız olun kapınıza kadar sigortalı gönderiyoruz.Kurulumu çok kolay ürünlerimiz de size sadece paketi açıp ürünü yerine yerleştirmeniz yeterli olacaktır.

Sonrasında ürünün keyfini ailenizle birlikte yaşayabilirsiniz.

İhracatını yaptığımız ülkeler başlıca ALMANYA.FRANSA.BELÇİKA,NORVEÇ,İSVEÇ,DANİMARKA,KAMBOÇYA,ENDONEZYA,ÇİN,YUNANİSTAN,BULGARİSTAN,QATAR ,İNGİLTERE gibi bir çok ülkede ürünlerimiz vardır.