Bakır Ocakbaşı Izgara

Bakır ocakbaşı ızgara

Bakır ocakbaşı ızgara mangal kapalı medeldir.Genellikler iç mutfak kısmına koyulur. İç kısımda hem davlumbaz hemde mangalın bölümleri argon kaynaklı olup davlumbaz içinde filitre sistemi mevcuttur.

Eğimli yapılandırdığız filitreler süzme yaptıktan sonra biriken yağları yağ kanalın doldurur.Oradan da yağ kanallarında bulunan maşon ve musluk sayesinde boşaltılması gerçekleşir.

Ocakbaşı mangal imalatını ağırlıklı olarak avrupa ülkelerine gönderiyoruz. Ürünümüz 2 paletli kasa halinde gönderilir.Dünyanın neresinde olursanız olun adres teslim sigortalı olarak sevkiyatını gerçekleştiriyoruz.

Kapıdan çıktığı andan itibaren izleme takip sistemine kayıt edilen ürününüz size gelirken internet sayfası aracılığı ile görebilir nere olduğuna bakabilirsiniz.

Bakır ocakbaşı ızgara

 Bakır Ocakbaşı çeşitleri ve boyutlarına göre mekana uygun hale getirip imalatı kendi atölyemizde yapıyor, Tüm Türkiye ve Yurt Dışına satışını adrese teslim gerçekleştiriyoruz.

Bakır Ocakbaşı ızgara davlumbaz imalatımız da 50 cm ‘den başlayarak 10 metreye kadar 5 er cm arayla yapılabilmektedir.

Üretilen ürünlerin üzerine firma logonuz, markanız, özel yazılar, resim vb. uygulama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 


Ürünlerimizi kullanabileceğiniz yerler; Ocakbaşları, Ocakbaşı Restaurantlar, Kendin Pişir Kendin Ye, Cafe, Bahçe, Hotel, Tekne, Yat, Organizasyon, Parti, Teras, Villa Bahçeleri.
Bakır ocakbaşı kapalı

Yaptığımız ocak ve mangal sistemlerinde dilediğiniz cins etleri pişirebilirsiniz.

paslanmaz krom ızgaralarımız çok sağlıklı ve çok rahat temizlenebilir.mangalın içerisine döşediğimiz ateş tuğlalarımız 1200 derece termal dir. yani 1200 derece sıcaktığa bile dayanabir.

Mekanlarınız için kömürlü pişirme sistemlerinin en iyi ve en kalitelisini biz üretiyoruz. Bu konuda iddalıyız.Ateşin dayanabileceği ve uzun yıllar bozulmadan temizliği rahat yapılabilen ve görsellik açısından en zengin içerik olan bakır ve paslanmazı kullanmaktayız.

Proje mekanlarınızda sizde bizim ürünlerimizden kullanmak isterseniz bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.Dünyanın bir çok ülkesine ihracatımız vardır.

Başlıca ürettimiz ürün çeşitlerimiz sırasıyla şu şekildir.

Bakır ocakbaşı,bakır mangalbaşı,bakır davlumbaz,bakır tabaklar,bakır bardaklar,bakır tepsiler,bakır sunum kaseleri,bakır tablolar,bakır ıbrıklar,bakır semaverler ve üretimini yapmadığımız lakin bir örnek veya çizimle yapılabilecek herşey diyebiliriz.

Özelliklede mekanlara kalite katmak amaçlı kullandışımız bakır yumuşaklığı ve üzerine yapılabilir motifleriyle her kalıba girmektedir.mutfak malzemelerinden tutunda duvardaki tabloya kadar.

sizde kaliteyi yaşamak isterseniz bize ulaşabilir dilek ve isteklerinizi bizimle paylaşabilir ve beraberce sizin fikriniz bizim sanatımız la harmnlayıp çok güzel objeler ve mekanlar kurabiliriz.