Bakır Davlumbaz

  • Bakır davlumbaz işletmenizin yer durumuna göre üstten veya yandan bacalı olarak iki ayrı modelde üretilmektedir.
  • Bunun yanı sıra, yine mekanını şartlarına uygun olarak tavana monteli ya da duvara monteli duvar tipi bakır davlumbaz modellerimiz de mevcuttur.
  • davlumbaz imalatında, iç iskelet olarak demir konsürksiyon malzeme kullanılmakta, daha sonra iskelet üzerine işlemeli bakır plaka giydirilmekte ve kaynatılmaktadır.
  • 3 kalite üretiyoruz konsürksiyon üzerine kaplama paslanmaz üzerine kaplama ve galveniz üzerine kaplama olarak yapıyoruz.
  • Davlumbaz üzerine istenilen logo, yazı, resim vs. desen olarak işleniyoruz.
  • Bu işlemeler için ayrıca ücret talep edilmez.
  • Bakır yüzey üzerine, müşterilerimizin taleplerine göre pres baskı veya el işçiliği yöntemiyle işleme yapıyoruz.
  • El işlemeli bakır davlumbazlar, alanında uzman, yılların deneyimine sahip ustalarımızın sanatkarane emeğinin ürünürüdür.

DAVLUMBAZ ÜZERİNE İSTENİLEN LOGO, YAZI, RESİM VS. DESEN OLARAK İŞLİYORUZ.

BU İŞLEMELER İÇİN AYRICA ÜCRET TALEP ETMİYORUZ.

BAKIR YÜZEY ÜZERİNE, MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİNE GÖRE PRES BASKI VEYA EL İŞÇİLİĞİ YÖNTEMİYLE İŞLEME YAPIYORUZ.

EL İŞLEMELİ BAKIR DAVLUMBAZLAR, ALANINDA UZMAN, YILLARIN DENEYİMİNE SAHİP USTALARIMIZIN SANATKARANE EMEĞİNİN ÜRÜNÜRÜDÜR.

DAVLUMBAZ BOYUTLARI ÇAY KAZANINA UYGUN OLARAK ÜRETİLENLERDE STANDARTTIR. TALEBE GÖRE İSTENİLEN EBATLARDA ÜRETİM MÜMKÜNDÜR.

İSTER EN KÜÇÜK BOYUTTAKİ ÇAY KAZANI DAVLUMBAZI OLSUN, İSTER DE BATTAL BOY OCAKBAŞI DAVLUMBAZI OLSUN, ÜRÜNLERİMİZ GÖRSEL ESTETİK BAKIMINDAN ZENGİN ÜRÜNLERDİR. BOYUTLARDA OCAKBAŞI DAVLUMBAZ ÇEŞİTLERİ VE BOYUTLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

ÇAY KAZANLARINDA OLDUĞU GİBİ BAKIR DAVLUMBAZLARDA DA KALİTE VE FİYAT ORANINI KORUYAN FİRMAMIZ DAVLUMBAZ FİYATLARI İÇİN TALEPLERİNİZE EN KISA ZAMANDA CEVAP VERMEKTEDİR

.BAKIR DAVLUMBAZ FİYATLARIMIZI MUTLAKA GÖRMELİSİNİZ.

SİZE UYGUN BİR ÇÖZÜM ÖNERİMİZ MUTLAKA VARDIR.

Mangalbaşı örneğinde olduğu gibi etekli veya eteksiz olarak altıgen ,8 gen, kare ve isteğe uyarlı bir çok örnek yapabiliyoruz.

Ürünlerimizin imalatıında ölçü sınırı olmaksızın her ölüçüyü ve şekli yapıyoruz.. Üretilen ürünlerin üzerine firma logonuz, markanız, özel yazılar, resim vb. uygulama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz,