Mangalbaşı isviçre


Mangalbaşı isviçre
Sistemlerimiz de, Kendin Pişir Kendin YeRestaurant, Cafe, Bahçe, Teras, Kamelya, Pergola ‘larınız için özel çözümler üretiyoruz. Masa ve Davlumbaz sistemini a’dan z’ye imal ediyoruz. 

Mangalbaşı Kaliteden ve mükemmellikten ödün vermeyen firmamızın, müşterilerimizin isteğine göre gerçekleştirdiği özel üretim  kendin pişir kendin ye masalarıyla mekanınızda aileler ve özel gruplara ev rahatlığını yaşatabilirsiniz.

Ortası mangal masa titizlikle ve el emeği imalatıyla üretilen masalarımız üç parçadan oluşmaktadır. Set içerisinde davlumbaz, mangal ve masa olmak üzere üç bölüm yer alır. Bu bölümlerin malzeme kalitesi birinci sınıf ve işçilikleri de üst düzey deneyimle şekillendirilir ve keyifli anlara sahiplik etmek üzere teslim edilir.

Kendin pişir kendin ye masası set halinde firmamız tarafından sizlere gönderilir. Önceden hazırlanan havalandırma borularına açılmış yuvalara mangal başı davlumbazı boru ile sabitlenir.

Mekanınıza özel olarak hazırlanan masanız konumuna göre tam hizalanır ve yerleştirilir. Yerleştirdiğimiz masanın ortasında mangal için hazırlanmış boş bir alan vardır.

Bu alana mangalımız yerleştirildikten sonra Kendin pişir kendin ye masası setiniz kullanım için hazır hale gelir. Geriye sizlere ve misafirlerinize uzun soluklu ve unutulması güç anılar biriktirmek kalır.

Mangalbaşı ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için firmamız ile irtibata geçebilir ve özel fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Mangalbaşı isviçre modeli ‘nin içinde masa,mermer, ışıklı davlumbaz, mangal , pazlanmaz ızgara ve yağdanlık gibi parçalardan oluşur.loca veya sandalye seçimi sizin mekan dekorunuzla alakalı olduğu için size bırakıyoruz.

Bakır Mangalbaşı Masaları isteğe göre  özel ölçülerde imal edilebilir. Yanı sıra firmamızın standart ölçüleri vardır.  Bu ölçüler 4 kişilik, 6 kişilik , 8 kişilik ve 10 kişilik masalar için farklılık göstermektedir.

Mangalbaşı ve mangalmasa olarak isimlendirilen bu sistemler yeni restaurant modelleri için farklı yemek yeme sistemidir.Tüm dünyada ilgi görmektedir.

Mangalbaşı diğer bir adıyla mangal masa restaurantlar ve evler için üretilmektedir.

Dünyanın bir çok ülkesinde projelerimiz vardır.

İhracat yaptığımız ülkeler başlıca almanya,fransa,belçika,isveç,norveç,rusya,italya,qatar,danimarka,abudhabi,yunanistan,bulgaristan,romanya,sırbistan,çin,avusturalya,kanboçya

Dünyanın neresinde olursanız olun yaptığınız projelerde bakırı kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçin.Beraberce sizinle çok güzel mekanlar oluşturalım.Bu oluşumları insanların hizmetine sunalım

Üretim yerimiz Türkiyede dir.

Yeni projelerde görüşmek dileğiyle.