mangalbaşı

Mangalbaşı Kaliteden ve mükemmellikten ödün vermeyen firmamızın, müşterilerimizin isteğine göre gerçekleştirdiği özel üretim  kendin pişir kendin ye masalarıyla mekanınızda aileler ve özel gruplara ev rahatlığını yaşatabilirsiniz.

Kendin pişir kendin ye masası set halinde firmamız tarafından sizlere gönderilir. Önceden hazırlanan havalandırma borularına açılmış yuvalara mangal başı davlumbazı boru ile sabitlenir.

Titizlikle ve el emeği imalatıyla üretilen masalarımız üç parçadan oluşmaktadır. Set içerisinde davlumbaz, mangal ve masa olmak üzere üç bölüm yer alır. Bu bölümlerin malzeme kalitesi birinci sınıf ve işçilikleri de üst düzey deneyimle şekillendirilir ve keyifli anlara sahiplik etmek üzere teslim edilir.

Havalandırma ekipmanları olan borular rediksiyonler ve dirsekleri isterseniz gönderebiliriz.eğer bulunduğunuz yerde bu işleri yapan kişiler varsa ondalarada havalandırma işini yaptırabilirsiniz.

Mekanınıza özel olarak hazırlanan masanız konumuna göre tam hizalanır ve yerleştirilir. Yerleştirdiğimiz masanın ortasında mangal için hazırlanmış boş bir alan vardır.

Bu alana mangalımız yerleştirildikten sonra Kendin pişir kendin ye masası setiniz kullanım için hazır hale gelir. Geriye sizlere ve misafirlerinize uzun soluklu ve unutulması güç anılar biriktirmek kalır.

Mangalbaşı ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için firmamız ile irtibata geçebilir ve özel fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Mangalbaşı Seti ‘nin içinde masa,mermer, davlumbaz, mangal , pazlanmaz ızgara ve yağdanlıklardır.

Bakır Mangalbaşı Masaları isteğe göre  özel ölçülerde imal edilebilir. Yanı sıra firmamızın standart ölçüleri vardır.  Bu ölçüler 4 kişilik, 6 kişilik , 8 kişilik ve 10 kişilik masalar için farklılık göstermektedir.

Mangalbaşı diğer bir adıyla mangal masa restaurantlar ve evler için üretilmektedir.

Dünyanın bir çok ülkesinde projelerimiz vardır.

İhracat yaptığımız ülkeler başlıca almanya,fransa,belçika,isveç,norveç,rusya,italya,qatar,danimarka,abudhabi,yunanistan,bulgaristan,romanya,sırbistan,çin,avusturalya,kanboçya

Dünyanın neresinde olursanız olun yaptığınız projelerde bakırı kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçin.Beraberce sizinle çok güzel mekanlar oluşturalım.Bu oluşumları insanların hizmetine sunalım

Üretim yerimiz Türkiyede dir.Türkiyenin istanbul şehrindeyiz.ürünlerimizi kapınıza kadar sigortalı olarak gönderiyoruz. Size sadece paketi açmak kalıyor.

Yeni projelerde görüşmek dileğiyle.

leri