Projeler

Projeler yapmış olduğumuz bir çok ürünlerin mekanlarda görsel sunumunu yaptığımız bir bölümdür.Burada yapılan örnekleri inceleyip kendi yapacağınız yerler içinde fikir oluşturması açısından çok yardımcı olacağı aşikardır.

Kaliteden ve mükemmellikten ödün vermeyen firmamızın, müşterilerimizin isteğine göre gerçekleştirdiği özel üretim  kendin pişir kendin ye masalarıyla mekanınızda aileler ve özel gruplara ev rahatlığını yaşatabilirsiniz.
Titizlikle ve el emeği imalatıyla üretilen masalarımız üç parçadan oluşmaktadır. Set içerisinde davlumbaz, mangal ve masa olmak üzere üç bölüm yer alır. Bu bölümlerin malzeme kalitesi birinci sınıf ve işçilikleri de üst düzey deneyimle şekillendirilir ve keyifli anlara sahiplik etmek üzere teslim edilir.

. Önceden hazırlanan havalandırma borularına açılmış yuvalara mangal başı davlumbazı boru ile sabitlenir. Mekanınıza özel olarak hazırlanan masanız konumuna göre tam hizalanır ve yerleştirilir. Yerleştirdiğimiz masanın ortasında mangal için hazırlanmış boş bir alan vardır. Bu alana mangalımız yerleştirildikten sonra Kendin pişir kendin ye masası setiniz kullanım için hazır hale gelir. Geriye sizlere ve misafirlerinize uzun soluklu ve unutulması güç anılar biriktirmek kalır

Bakır ocakbaşı olarak adlandırdığımız ürünümüz 3 farklı bölümde üretilir.Açık model kapalı model ve camlı model olarak kullanım yerlerine ve biçimlerine göre şekil almaktadır.

Açık modeller genelde orta kısıma koyularak insanların etrafına oturarak yemesiyle alakalı bir düzendir.

Kapalı model genelde iç kısma koyularak arkası duvar kısmına gelecek şeklilde dizayn edilir ve iç mutfak tarafında kullanılır.

Camlı modellerimiz ise genelde et dolabı üzerine koyularak kulanılmakta ve vitrin görevini üstlenen bir modelimizdir.

Camlı modelde camlar elle çıkarılabilir. Silinip tekrar çok kolay bir şekilde takılabilir.Bütün ürünlerimiz izalasyonludur.

Sıcaklığa karşı korunaklı ve uzun ömürlüdür.

Projeler bölümünde yapılan örnekler size gösterilmiştir.Resturant içinde bulunan dolaplarda bize aittir ve tüm restaurant malzemelerinin dolap ocak ve diğer mutfak aksamlarını tedarik ve büyük bölümünü imal ederek müşterilerimizin kurulum işlemlerine yardımcı olmaktayız.

İhracatını yaptığımız ülkelerin başlıcaları şöyledir.

Almanya ,belçika ,fransa,norveç,isveç,danimarka,avusturya

Bulgaristan,yunanistan,qatar,dubai,ırak,azerbaycan

endonezya,çin ,kamboçya,avusturalya,ermenistan

kazakistan gibi bir çok ülkede projelerimiz vardır.

İletişim kısımındaki instagram linkimizi tıklayarak

güncel üretilen ürünleri görebilirsiniz.