Bakır Davlumbaz İstanbul

Bakır Davlumbaz İstanbul

Bakır davlumbaz istanbul her mekan için ayrı ölçülerde ve motiflerde yapılabilmektedir.Dünyanın neresinde olursanız olun kapınıza kadar göndermekteyiz.

Davlumbaz restaurantlar ,cafeler ve evler için havalandırma bölümünün en önemli elemanıdır.

Davlumbazlarımız işletmenizin yer durumuna göre üstten veya yandan bacalı olarak iki ayrı modelde üretilmektedir.

Bunun yanı sıra, yine mekanının şartlarına uygun olarak tavana monteli ya da duvara monteli duvar tipi davlumbaz modellerimiz de mevcuttur.

Davlumbaz imalatında, iç iskelet olarak galvaniz malzeme kullanılmakta, daha sonra iskelet üzerine işlemeli bakır plaka giydirilmektedir.

Davlumbaz üzerine istenilen logo, yazı, resim vs. desen olarak işlenebilir. Bu işlemeler için ayrıca ücret talep edilmez.

Bakır yüzey üzerine, müşterilerimizin taleplerine göre pres baskı veya el işçiliği yöntemiyle işleme yapılır.

El işlemeli bakır davlumbazlar, alanında uzman, yılların deneyimine sahip ustalarımızın sanatkarane emeğinin ürünürüdür.

Davlumbaz boyutları çay kazanına uygun olarak üretilenlerde standarttır. Talebe göre istenilen ebatlarda üretim mümkündür.

İster en küçük boyuttaki çay kazanı davlumbazı olsun, ister de battal boy ocakbaşı davlumbazı olsun, ürünlerimiz görsel estetik bakımından zengin ürünlerdir.

Boyutlarda ocakbaşı davlumbaz çeşitleri ve boyutları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Çay Kazanlarında olduğu gibi bakır davlumbazlarda da kalite ve fiyat oranını koruyan firmamız davlumbaz fiyatları için taleplerinize en kısa zamanda cevap vermektedir

Davlumbaz fiyatlarımızı mutlaka görmelisiniz. Size uygun bir çözüm önerimiz mutlaka vardır.

Davlumbaz üretimi çok çeşit barındırmaktadır.İster paslanmaz ister bakır istersenizde kara sac tan yapılıp fırın boya ile renklendirilmektedir.

Yenir ve mekanın dekor uyumuna göre yada modern veya eski osmanlı motifleri ile süslenerek mekanlara doyumsuz güzellik katmakta ve ayrı olarakta havalandırma elamanı görevini yapmaktadır.

Bir çok ülkede genelde evlerde set üstü ocakların üzerinde kullanılmaktadır.Genelde amerika birleşik devletlerinde bu çok yagın olmakla beraber çok uzun yıllar çürüme ve eskime olmaksızın bakırın bu özelliğinden faydalanılmaktadır.

Hem dekoratif ve görsel amaçlı hemde günlük kullandığımız eşyalarımızda kalite ve dayanıklılık herkesin istediği bir özelliktir.

Her türlü tasarım ve düşünceleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

In many countries, it is generally used at home over stove stoves. In general, in the United States, this feature of copper is used for many years without rotting and aging.

Copper hood dubai model 8 gen.
Copper hoods are produced in two different models, either top or side, depending on the location of your Dubai business.

In addition, we also have ceiling-mounted or wall-mounted wall-mounted copper hood models in accordance with the conditions of the place.

In the manufacture of copper hoods, iron construction material is used as the inner skeleton, then the copper plate embroidered on the skeleton is dressed and boiled.

We produce copper hoods in 3 qualities as coating on construction, coating on stainless, and coating on your galvanize.

The desired logo, text, picture etc. on the hood. can be processed as a pattern. No fee is charged for these transactions.

It is processed on copper surface by press printing or hand work method according to the demands of our customers.

Hand embroidered copper hoods are the product of the artistic labor of our masters who are experts in their fields and have years of experience.